Dubcat.CZ | Menu
Czech-Craft
#29
Registrovaných Hráčů
40460

Upravené bedne

Práve sme pridali na server úplne nové bedne! Nové bedne prinesú úplne nové dropy a taktiež aj nové bedne pre hráčov s vysokým levelom. Kľúče pre bedne padajú ako v lokáciach, tak aj v Typhone. Staré kľúče už nie je možné používať!
Dusan7991
2019-06-30 17:55:24
Like
9

Vedľajšie questy

Pridali sme na server viac ako 40 vedľajších questov, ktoré nemajú žiadne podmienky pri spúštaní (iba level), takže ich môže robiť prakticky každý. Questy sú určené primárne pre hráčov s vyšším levelom (100+). Každé NPC ponúka niekoľko questov s rovnakou tématikou (Hrady, Hl. Boss, Lixorin, Mob Aréna, Typhon, Raidy, Poschodia) a menším príbehom danej postavy. Všetci questery sú umiestnený na spawne a je ich možné nájsť pomocou navigácie.

Ako bonus sme taktiež odstránili požiadavku na splnenie predchádzajúceho questu pre questy z Nether a End lokácie, čo znamená, že ich môže splniť každý bez nutnosti plniť questy v lokáciách!
Dusan7991
2019-06-15 18:17:36
Like
5

Nové Questy

EDIT:
Jak možná někteří z vás ví, tak se Questy musely z technických důvodu dočasně vypnout a udělat se celé znova. V zásadě se příběh nijak zásadně neměnil, avšak nyní si u několika Questů můžete vybrat odpověď, která dále ovlivní vývoj daného Questu. Zatím se jedná o takovou spíše beta verzi nových Questů,  takže všechny chyby, které najdete prosím nahlaste.

Během posledních dvou dnů jste si mohli všimnout, že na server přibylo několik Questů. Celkový počet Questů pro lokace je 66 a pracovalo se velmi dlouho dobu. Na spawnu se během půl roku objevilo několik věcí, které jasně naznačovaly příchod Questů, ale nikoho nenapadlo, že zde Questy budou.

První Quest, který vám povolí i ostatní Questy začnete u Velitele, který se nachází u zbrojnice. Na spawnu se nachazí celkem 10 questerů. Hlavních 5 questerů (Velitel, Náčelník, Hospodská, Dobrodruh, Alchymista), kteří vás provází všemi lokacemi. Další 2 questeři vám dávají vedlejší questy, které se netýkají příběhu. Poslední 3 questeři se k vám napojí v pozdější části příběhu.

Na spawnu se nyní objevila i místnost, kde jsou vypsané všechny questy v daných lokacích i s questery. Místnost najdete hned vedle spawnu.
Danecek25
2018-12-28 21:26:29
0
Like
14

Update klanu

Jak nekteri si mohli vsimmout, nedavno probehl update klanu. Plugin ktery poskytoval nas system klanu byl kompletne prepsan.

Toto byl pro nas docela velky projekt, protoze na to navazuje skoro vsechno co se tyce serveru, a hodne veci bylo updatle/prepsane zaroven s timto, starej system byl neefektivni, pomaleji se do nej pridavali novy veci a nebylo to dostatecne flexibilni. Kazdopadne toto vse se zmnenilo s timto updatem, ted mame rychly a lehce pouzitelny system, ktery zrychly v budoucnu pridavani novych features a lepe vyuzije serverovy prostredky.

I presto ze zevnitr vse bylo zmenene, pro vas jsme zachovali ten samej zpusob ovladani toho systemu, ale vylepseny. Kdybyste nasli nejakej bug tak nahlaste to prosim nam pres ticket a nebo na discordu.

Nice co ted?
Ted kdyz mame hotovy tento system chteli bychom zamerit primarne na klanove PvP a pracovat nad tim jako dalsi krok. Ten-to aspekt my jako server moc predtim nevyuzivali, ale ted mame predstavy jak by to mohlo fungovat a chtelibychom to uskutecnit.
Qifi
2018-12-17 14:51:06
Like
6
MC.DUBCAT.CZ
ONLINE
11

Hlasovani


10 XPBottle
0.25 Kreditu
5000 Coins


Muzes hlasovat!
Hlasuj a ziskavej odmeny!
Dračí Vejce

Dračí Vejce je potřebné pro vyrábění Legendárnich Itemů.

Sleva 5%
Konci za

Informace

Facebook LINK
Discord LINK
Dubcat Client LINK
TS3 TS3.DUBCAT.CZ
EMAIL info@dubcat.cz

Forum

WIPE (19)
rozbitý quest (1)
MOD rondato (15)
Admin Team (6)
Discord (0)

Zadne uzivatele nejsou online.
9 Hostu je online.