Dubcat.CZ | Menu
Czech-Craft
#29
Registrovaných Hráčů
40460
Zpet

Tuna napadu

Logaaan
Zdravím..

Mám spoustu nápadů a věřím, že některé by sa daly zrealizovat.

- Pasivní skill tree > Skill tree, který by zvyšoval určité staty - například damage vůči mobům v lokacích, jiný zase prosti mobům v typhonu, obranu proti bossům, zvášení šance na upgrade, zvýšení šance na stat track drop... Je toho spousta, co by se dalo do PT dalo přidat.. Pasivní skilly by se získávaly normálně za level upy.

- Random Raidy > Systém "Random Encounterů", který by do dungeonu vybral moby přiměřené levelu a vytvořil náhodné itemy odpovídající levelu hráče. Tyto raidy by šly hrát solo.. Pro tyto účely by se postavilo například 10 menších dungeonů, které by měly délku třeba 5 minut...
Pro port do raidu byste potřebovali "Raid Ticket", který by byl rozdělený do několika tierů podle levelu.
Mobové by měli skilly podle tieru raidu.. Tento raid by byl vyloženě solo. Za splnění raidu si odenesete loot z dungu + nějaké věci po dokončení.

- Výroba (Crafting) náhodných zbraní > Tyto zbraně by se daly craftit z materiálů, které padají jako materiály na klíče v lokacích.. Místo klíče byste tedy vytvořili náhodnou zbraň, s náhodným jménem a náhodnými staty, které by se odvíjely od vašeho levelu. (Armory též, random barva u leather)

- Bojoví mazlíčci > Healer má výsadu mazlíčka.. Mazlíčci by byli malí a měli by tiery - common, unc, rare, epic, legendary.. Sbíraly by se "úlomky" mazlíčků a jakmile máte třeba 2 úlomky, můžete si ho odemknout.. Pak budete potřebovat 4 úlomky na jeho vylepšení a 8 na další... Mazlíčci by měli random staty a fungovali by jako "zvyšovač" statů… Ale jen velmi malou částí - Například:
Poskozeni: +3 atp..
Můžete je brát jako Inventory Pets

- Runy > Runy by šly osadit do "slotu postavy". Byly by dostupné od určeného levelu a v lokacích byste je mohli sbírat. Každá runa by v závislosti na tieru přidávala staty.. (common 1 stat, unc 1-2 staty, rare 1-3, epic 2-4, legendary 3-5).. Runy by se dávaly do GUI.. A šly by vylepšovat pomocí "Runového PRachu", který by se získával rozbíjením run samotných.

- Náhodné Boxy > Náhodné boxy by padaly v lokacích a obsahovaly by různé itemy z dané lokace, zušle, gemy (v malém množství), prach, runy... Šance na náhodný box by byla malá.. a čím větší lokace, tím lepší odměny. K otevření byste potřebovali klíč, který by se dal vycraftit za stříbrný prach. I boxy by mohly mít tiery.

- Minibossové > V lokacích by měly šanci se spawnout místo normálního monstra, monstra "elitní". Tato monstra by měly zvýšené staty a padal by z nich prach itemu a další věci k craftingu + regulérní itemy

- DamageTrack > Nový stat counter, který by počítal damage, který zbraň za celou dobu používání dala. Byl by o něco vzácnější, než stat trak a dal by se aplikovat na zbraň pomocí speicálního itemu.. Kombinací stat trak a damage trak by vznikl "CombinedTrak", který by počítal oboje.


- Úlomky gemů > Úlomky gemů by se daly získat z bossů v lokacích, při jejich spojení by padl náhodný gem odpovídající tieru úlomků.. Každý tier gemu by potřeboval více úlomků, než ten méně vzácný.


- Party systém - Sdílené exp mezi členy, odměny při zabití například 200 monster za dobu existence party.


- Achievementy - Krávobijec... Zabij 50 krav v lokaci 1, Infikovaný.. Zabij 100 zombíků v lokaci 2.. atp... Nebo "Rozbij" 100 zbraní na prach, spoj 50 gemů... Myslím, že by to bylo skvělé - představovalo by to dlouhodobé milníky pro hráče.


Budu rád za zpětnou vazbu.

Komentare (5)

vasilis111
PODPORUJU <3
stefan568
Akoze musim uznat ze dobre napady sice som toto vsetko videl vo vela hrach ale je to take zhrnutie vsetkoho dobreho..Len tie raidy ci co to je podla mna blbost a ten crafting neviem no .. ale ostatne je fajn. A ten damagetrack to je tiez take ze odveci ale niekto by to ocenit mohol..
Gamer100
Dobrej nápad
GonkManSVK
No napady su dobre ale niektore su zas take ako stefan napisal odveci, pridu mne skor ze by boli tie veci nepodstatne , ako ten damage track , ale tie raidy by mohli byt celkom fajn. Ulomky gemov tu kedysi boli ale odstranili sa , party system skor nebude lebo by bolo lahsie expenie a plnenie questov atd. Minibossovia tu su v podstate v niektorych lokaciach ak sa nemylim , su to mobky v podstate ale viac hp a dmg nez ostatne.k tym runam , na niecom podobnom sa bude pravdepodobne coskoro pracovat. Este s petmi tak nemyslim si ze by bolo dobre aby pet pridaval staty , peta maju classy a to healer a archer.
Logaaan
Ano, vím o úlomcích - ale tady by se nespojovaly dva staty, ale padl by náhodný gem.. Můžeš to brát jako lootbox, ke kterému potřebuješ určitý počet úlomků.
Takoví peti by nebyli aktivní, ale pasivní - proto jsem psal inventory pets :D.

MC.DUBCAT.CZ
ONLINE
11

Hlasovani


10 XPBottle
0.25 Kreditu
5000 Coins


Muzes hlasovat!
Hlasuj a ziskavej odmeny!
Dračí Vejce

Dračí Vejce je potřebné pro vyrábění Legendárnich Itemů.

Sleva 5%
Konci za

Informace

Facebook LINK
Discord LINK
Dubcat Client LINK
TS3 TS3.DUBCAT.CZ
EMAIL info@dubcat.cz

Forum

WIPE (19)
rozbitý quest (1)
MOD rondato (15)
Admin Team (6)
Discord (0)

Zadne uzivatele nejsou online.
15 Hostu je online.